"БібліоКре@тив-2016". День третій, Скадовськ-Херсон

Третій день Ярмарку розпочався, як і планувалось у програмі, з презентації інновацій Ізмаїльської ЦБ та бібліотек Херсонської області - дитячих і шкільних.
   

Підтримавши минулорічну ініціативу миколаївських колег, на завершення блоку "купівлі-продажу" ми також запропонували учасникам Ярмарку рейтингове голосування "Вибір року - 2016". За його умовами, кожен учасник отримав три голоси, які міг віддати за будь-які ідеї з інших (не свого!) регіону, що найбільш вразили, припали до душі - незалежно від того, "купили" вони ці ідеї чи ні.
Задум такого голосування полягає в тому, що часом надзвичайно цікава ідея може й не отримати вражаючої кількості "продажів": адже в Ярмарку беруть участь бібліотеки з дуже різними можливостями, з різним кадровим та матеріально-технічним потенціалом. 
Тож рейтингове голосування дозволяє виявити "лідерів" бібліотекарських уподобань. Учасники відзначали, що формат голосування дещо несправедливий щодо господарів-херсонців, адже їхня кількісна перевага була безперечною, проте з остаточним вибором згодились усі одностайно :) 

Отож, дипломи за підсумками рейтингового голосування отримали ідеї:
- Сутінки у стилі SMART ( Національна бібліотека України для дітей, презентувала Шамаріна Т.В.)
- «Бібліотекар на годину». Дублер-шоу ( Миколаївська ОБД, автор: Лебедєва К. Ю., презентувала Сокуренко Т.О.)

- ТОР-5 англійських книжок, або Парад віртуальних вікторин"Літературний Альбіон" (Ізмаїльська ЦДБ, презентувала Свистуленко Т.М.)

Кожна бібліотека-учасниця Ярмарку отримала в подарунок від господарів-скадовчан ще й книжкові сувеніри - видання про Скадовськ, місто історичне, курортно-туристичне - і бібліотечне, як у цьому переконались учасники "БібліоКре@тиву-2016".
  
***
  
А після повернення до Херсону нас чекала ще одна приємна зустріч - з колективом Херсонської центральної бібліотеки для дітей міської ЦБС, на чолі з її керівником Ткаченко Наталією Борисівною.

У нещодавно відремонтованому приміщенні, зі смаком оформленому книжковими експозиціями, з ігровими та релакс-куточками юним читачам напевно комфортно й цікаво. Яскраві враження залишив цей візит і у бібліотекарів.
"БібліоКре@тив-2016" завершився. Але ми сподіватимемось на наступну зустріч - і готуватимемось до неї, впроваджуючи в практику своїх бібліотек "придбані" новації, розробляючи нові власні креативні знахідки - з "прицілом" на їхню майбутню презентацію колегам.
До зустрічі наступного року в Ізмаїлі - на "БібліоКре@тиві-2017"! 

Коментарі

Електронна бібліотека