понеділок, 26 жовтня 2015 р.

Проблемно-орієнтований семінар : вчителі+бібліотекарі+батьки = про дитяче читання

Нещодавно освоєний нами формат обговорення проблематики дитячого читання - ситан - сьогодні знову знайшов своє застосування. 
Цього разу учасниками обговорення стали вчителі НВК "Школа гуманітарної праці", а також бібліотекарі ШБІЦ та дехто з батьків учнів цієї школи, що мали можливість приєднатися до обговорення. 
Вступну лекцію для учасників ситану прочитала Наталія Петрівна Марченко - і цього разу по скайпу:
Її роздуми про фактори, що впливають на читання та нечитання дітей, надихнули на подальшу продуктивну працю та гарячу дискусію у чотирьох професійно-рольових групах - вчителів молодшої школи, вчителів-предметників, батьків та бібліотекарів, до яких приєдналися молоді вихователі ШГП.Фахівці обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки виконували роль координаторів, модераторів та фасилітаторів, а, окрім того, анонсували педагогічному колективу ШГП найближчі у часі конкурси літературної та медійної творчості для школярів, співорганізатором яких є наша бібліотека: "Зачаровані Таврією" - регіональний літературний конкурс ім. Ю.К.Голобородька, "ФантФест" - відкритий літературний конкурс творів у жанрі фантастики та фентезі, "Book-анімація" - конкурс рекламних медіапродуктів за сучасними творами української, зарубіжної літератури та творами письменників рідного краю.
  

Немає коментарів:

Дописати коментар